Ege Haberleri

EGE

  Kaf-Kaf’a yeni saha

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  19.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KSK’de daha önce görev yaptığı dönemde Selçuk Yaşar Tesisleri’nin revizyondan geçirilip fitness salonunun genişletilmesine öncülük yapan Reha Kapsal bu yıl da boş durmuyor.

  Kaf-Kaf tesisteki saha bozulduğu için geçen sezon birçok antrenmanı farklı yerlerde yapmak zorunda kalırken, aynı sıkıntının yaşanmaması için zemin tamamen yenilenecek. Antalya’da 2. Lig Play-Off maçlarını izlerken çim firmalarını gezen Kapsal bugün de Tire’de incelemelerde bulunacak. Tecrübeli teknik adam kongre öncesi yönetime maliyet raporu sunacak. Sahanın yanına iki katlı fitness salonu ve basın merkezi inşaa edilecek. Altyapı için Federasyon’dan alınan 250 bin TL’lik tesis yardımıyla inşaasına başlanan suni çim saha da bitmek üzere.

  Liste kabarık

  ALMANYA’da futbolcu izleyen Karşıyaka Sportif Menajeri Atilla Güneş, İzmir’e 20 kişilik listeyle döndü. Güneş önerdiği oyuncuların isimlerini Reha Kapsal’a iletirken, Güney Afrika’da takip edilen futbolcular da yaz döneminde denenmek için İzmir’e davet edilecek. Yurt dışı seferine çıkmaya hazırlanan Teknik Direktör Reha Kapsal, kalacak-gidecek isimlerle ilgili raporunu henüz sunmadı.


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı