Ege Haberleri

EGE

  KAF KAF’A BAHAR GELDİ

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  08 Eylül 2012 - 00:00Son Güncelleme : 07 Eylül 2012 - 15:33

  Futbol takımının başarılı performansı ile kavgayı bırakıp geleceğe odaklanan Karşıyaka’da divanla yönetim arasındaki buzlar erirken, futbolculara ödeme yapılması, sponsor konusunda olumlu adımlar atılması yüzleri güldürüyor.

  Karşıyaka’da son dönemde yaşanan gelişmeler, sezon öncesi asılan yüzleri güldürdü. Güçlükle oluşturulan ve performansı merakla beklenen futbol takımının ilk iki maçta 4 puan almasıyla umutlanan camiada, divan ile yönetim arasında toplantı kriziyle oluşan buzlar eridi. Divan Kurulu Yönetimi, önceki akşam antrenmanı ziyaret ederek takıma baklava ziyafeti çekti, ardından Başkan Cihan Büyükoral’la da bir araya gelip sohbet etti.

  Yönetimin katkısı
  30 Ağustos’ta dağıtılması gereken peşinatların bir kısmı ile Şanlıurfa galibiyetinin primlerini Basketbol Şube Başkanı Mutlu Altuğ, Altyapı Başkanı İbrahim Yıldız ve Yönetici Volkan Sintaç’ın katkılarıyla ödeyen yönetim, futbolculara moral yüklemesi yaptı. Büyük bir telekominikasyon firması ile sponsorluk görüşmelerini sürdüren Başkan Cihan Büyükoral’ın, forma reklamı konusunda da önemli adımlar attığı bildirildi.


  Makukula bugün sahada
  Karşıyaka, milli maçlar arasından yararlanarak bugün Akhisar Belediyespor ile hazırlık karşılaşması yapacak. Akhisar Belediye Stadı’nda saat 17.30’da başlayacak maçta Kaf-Kaf’ın yeni transferi Makukula da forma giyecek. Ligde az süre alan isimlere şans vereceğini belirten Teknik Direktör Cihat Arslan, “Makukula’nın eksikleri var, ama az da olsa görev alacak” dedi. Transferi Onur Türk ve Ufuk’u alarak kapattıklarını hatırlatan Arslan, “Altyapıdan yetişen ve boşta olan Ufuk’a zor zamanında sahip çıktık. Transfer olarak nitelemek yanlış. Oynarsa ücret alacak” diye konuştu.

  Büyükoral formülü
  Karşıyaka’da futbol şubesinin başına kimin geçeceği tartışılırken, Başkan Cihan Büyükoral’ın bu görevi de uhdesine almayı planladığı öğrenildi. Futbol şubesinin başına geçeceği öne sürülen Volkan Sintaç’a yönetimden gelibilecek tepkilere önlem olarak devre girmeye hazırlanan Büyükoral, “Zaten Sportif Direktör Hüseyin Hamamcı görevinin başında. Bana bağlı olarak futbol şubesiyle ilgilenecek, Hamamcı ve teknik heyetle uyumlu çalışacak bir veya iki yönetici de ekibin içinde olabilir. Kişisel işlerimi bırakıp kulübe odaklandım. Tüm şubelerle bizzat ilgileneceğim” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı