« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadroma güveniyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Löw, Marmaris kampının çok başarılı geçtiğine değinerek ligin ikinci yarısı için, ‘‘Kalan iki haftada taktik yönümüzü geliştireceğiz. 5. yabancıyı istemiyorum, kadroma güveniyorum’’ dedi.

<ı>İyi çalıştılar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, Marmaris kampının çok başarılı geçtiğini söyledi. Alman çalıştırıcı, ‘‘Olumlu bir dönem. İmkanlar mükemmeldi. Programı iyi uyguladık. Futbolcularım da iyi çalıştı. İkinci yarı için temel çalışmalar tamamlandı. Kalan iki haftada taktik yönümüzü geliştireceğiz’’ dedi.

<ı>Futbola baktım

Yabancı transferi konusunda ‘‘Beşinci yabancıyı istemiyorum, kadroma güveniyorum’’ diyen Löw, Muğlaspor ve Marmarisspor ile oynanan hazırlık maçlarında alınan sonuçtan çok ortaya konulan oyuna baktığını anlattı. Löw, Marmaris maçının ikinci yarısındaki futboldan memnun kaldığına değindi.

<ı>Serkan istikbal

Alman çalıştırıcı, Serkan'ın ilk onbirde oynayacak düzeyde olduğuna temas ederek, ‘‘Uche ile Högh yüzünden şans bulamıyor. Serkan Fenerbahçe'nin istikbalidir. Boliç son haftalarda iyi çalıştı, kendisinden memnunum. Güvenç aşama içinde. Taktik yönünden gelişmesi lazım’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz