« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadir beni çok arar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Son iki yıldır başarılı grafiğiyle göz dolduran Gülben Ergen'in Kadir İnanır'la ilgili olarak Hafta Sonu'na yaptığı açıklamalar, uzun süre konuşulup tartışılacak. Ergen'in Hafta Sonu'na yaptığı açıklamaların bazıları şöyle:

MANKENLERİN ÇAPI

Kadir İnanır, ‘‘Derman Bey’’ dizisinde nedense ille de mankenlerle oynamak gibi bir saplantıya girdi. Elbette Kadir İnanır, Türk sinemasının dev aktörlerinden biri. Elbette sanatına saygı duyuyorum. Ama bir de gerçek var. Bu mankenlerin hiçbiri ne yaş olarak, ne tecrübe olarak Kadir İnanır'a denk değildi ki. Mankenleri suçlamıyorum asla. Çünkü onların da oyunculuk tecrübeleri yetersizdi. İnanır'ın yanına mutlaka oturaklı birisi gerekiyordu. Ama Kadir İnanır ille de manken diye tutturunca olmadı. Ve onu mankenlere olan düşkünlüğü yaktı.

SANSASYONEL DİZİ

Kadir İnanır'la ‘‘Marziye’’ dizisini yaparken hiçbir sansasyon yaşanmadı, hiçbir dedikodu çıkmadı. Derman Bey'de önce Buket Saygı'nın taciz olayı patladı. Ardından Ayşe Hatun Önal'ın aşk konusu gündeme geldi. Her sette bazı şeyler olabilir. Ancak kol kesilir yen içinde kalır. Böyle olmak zorunda. Kadir İnanır beni çok arar.

SKANDAL KONUŞULDU

Bu dizide onun gibi bir aktörün oyunculuğu yerine, Buket Saygı'nın taciz edilmesi, Ayşe Hatun Önal'la yaşadığı aşk, Ebru Güzel'in onun evine gelmesi konuşuldu. İnanır'ın oyuncuğu hiç gündeme gelmedi. Ardından dizinin ekonomik nedrenlerle kaldırılması da Kadir İnanır için talihsizlik oldu.

GİZLİ TEKLİF

Buket Saygı olayı patladıktan sonra Kadir İnanır, beni aradı ve ‘‘Gel, benimle oyna. Mankenleri senaryoyu değiştirerek yavaş yavaş kadrodan temizleriz’’ dedi. Ama çok geçti artık. Keşke teklif en baştan bana yapılsaydı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler