Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kadir Abi ağır yaptı

  Hürriyet Haber
  17 Aralık 2009 - 12:05Son Güncelleme : 17 Aralık 2009 - 17:27

  Canlandırdıkları Yaban ve Pınar tipleriyle fenomen haline gelen Fatih Doğruloğlu ve Boncuk Yılmaz canlı yayında Kadir İnanır’ın eleştiri oklarına hedef oldu.

  İşte Kadir İnanır'ın sözleri / Video 

  Yaban ile kahkaha tufanı / Video

   

  Yaban'dan en komik kareler / Foto Galeri

   

   

  Yüksel Aytuğ önceki gece yayınlanan Medyatik programında Fatih Doğruloğlu ve Boncuk Yılmaz’ ı konuk etti. Tecrübeli televizyoncu Kadir İnanırla daha önce hiç konuşmadıklarını ancak tanışmayı çok istediklerini söyleyen ikiliye büyük bir sürpriz yaptı. Kadir İnanır telefonla canlı yayına bağlandı ve Yaban hakkındaki düşüncelerini sıralamaya başladı.

   

  Daha önce Yaban tipi ile ilgili olumlu açıklamalar yapmayan İnanır'ın telefonu genç oyuncular üzerinde yarattığı tedirginlik yüzlerine yansıdı.

   

  Bu sırada konuşmaya başlayan İnanır; "Yaban, Şaban, Maban gider geriye Kadir İnanır kalır" sözleriyle stüdyoda şok etkisi yarattı.

   

  Hızını alamayan ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: Türk sinemasına 40 yıl emek vermiş birine bunu yapamazsınız. Sizin yaptığınız komedi değil. Ayrıca benim filmlerini hiç izlememişsiniz. Dikkatlice bakanlar asla o kadar sert mimikler kullanmadığımı bilir. Hem benim olduğum da kısa gösteriyorsunuz.

   

  Bu sırada araya giren Aytuğ, Pınar karakterini canlandıran Boncuk Yılmaz'a söz verdi. "Anlayışınıza teşekkür ederiz"  diye söze başlayan Yılmaz ise "Yerim anlayışı" cevabı ile şoke oldu.

   

  İnanır'ın bu sözleriyle stüdyoda buz gibi bir hava estiği sırada sunucu Aytuğ araya girdi ve telefondaki kişinin Yavuz Seçkin olduğunu açıkladı.

   

  Bu açıklama ile rahatlayan ikilinin sözleri stüdyodakileri kahkahalara boğdu. Boncuk Yılmaz telefondaki sesin Kadir İnanır olmadığından şüphelenmediğini söyleyerek şu itirafta bulundu: "Hâlâ korkudan titriyorum..."

   

  Fatih Doğruoğlu ise duygularını şöyle dile getirdi: "Kesinlikle çok tırstım..." 

  DİĞER HABERLER

    

    

   

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı