Gündem Haberleri

  Kadınlarla birlikte olup gasp etti

  Bülent TATOĞULLARI/ANTALYA DHA
  12.07.2015 - 16:30 | Son Güncelleme:

  Antalya'da 6 ay içinde birlikte olduğu 6 kadının para ve değerli eşyalarını bıçak tehdidiyle gasp edip yaralayan ve asker kaçağı olduğu belirlenen 22 yaşındaki O.B., düzenlenen operasyonla yakalandı.

  Askeri birliğinden firar ettikten sonra Antalya’ya gelen O.B., Lara Bölgesi’nde faliyet gösteren eğlence mekanlarına gitmeye başladı. Geçen Şubat ayında eğlence mekanında tanıştığı kadının evine giden O.B., birlikte olduktan sonra bıçak tehdidiyle para ve değerli eşyalarını aldı. Kadının karşılık vermesi üzerine bıçakla çeşitli yerlerinden yaraladı. Kaçan O.B., çeşitli tarihlerde yine ortaya çıktı. O.B., aralarında biri Türk olmak üzere Rus, Ermeni, Kazak ve Alman toplam 6 kadının para ve değerli eşyalarını gasp etti. Kadınlara güven temin etmek için çeşitli yöntemler kullanan O.B’nin bazılarına hediye ve harçlık verip, ilişki sonrasında bıçak tehdidiyle geri aldığı ortaya çıktı. Kadınlarla her türlü fanteziyi deneyen O.B’nin, fantezi yapmak ve parasını vermek istemeyenleri de bıçakla yaraladığı belirlendi.

  Bölgedeki tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis, O.B.’yi bir eğlence merkezinde operasyonla yakalandı. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen O.B. tutuklandı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı