KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

Kadınlar Piazza’nın Kokulu Taş Yapımı Atölyesi’nde Buluştu

IHA
27.10.2015 - 10:09Son Güncelleme :

KAHRAMANMARAŞ PİAZZA’NIN YETİŞKİNLER İÇİN DÜZENLEDİĞİ KOKULU TAŞ YAPIMI ATÖLYESİ’NDE KADINLAR UZMAN EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE BİRBİRİNDEN ŞIK VE KOKULU TAŞ YAPMASINI ÖĞRENDİ

IHA

Kahramanmaraş Piazza’nın yetişkinler için düzenlediği Kokulu Taş Yapımı Atölyesi’nde kadınlar uzman eğitmenler eşliğinde birbirinden şık ve kokulu taş yapmasını öğrendi.
Kokulu Taş Yapımı atölyesine katılan kadınlar, kendi el emekleri olan çeşitli renk ve desenlerdeki, biblo, magnet ve sehpa süsü olarak da kullanılabilen mis kokulu dekoratif taşları evlerine götürdüler.
Yetişkin Atölyesi’nin konukları, mis kokulu ve bol eğlenceli atölyede neşeli saatler geçirirken, aynı zamanda dilerlerse evlerinde devam ettirebilecekleri güzel bir hobi de edinmiş oldular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kahramanmaraş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kahramanmaraş ilinden Kadınlar Piazza’nın Kokulu Taş Yapımı Atölyesi’nde Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadınlar Piazza’nın Kokulu Taş Yapımı Atölyesi’nde Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı