Ege Haberleri

  Kadınlar için merkez

  Hürriyet Haber
  28.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Denizli Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin girişimleriyle oluşturulan Kadın Danışma Merkezi törenle hizmete açıldı.

  Psikolog ve hukuk danışmanlarının görev alacağı merkez, sorunları olan, nereye nasıl başvuracağını bilemeyen kadınlara danışmanlık yapılacak.

  Açılışa Denizli Belediyesi Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar, Belediye Başkan Yardımcısı Nilgün Ök, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüdaverdi Otaklı, Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sebahattin Nas, Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Denizli İl Müdürü Ahmet Altın, Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Doğan ile meclis üyelerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Kadın Meclisi olarak en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Ayşe Doğan, “Hukukçu ve psikologların görev alacağı bu merkezde bundan böyle kadınlarımızın her türlü sorununun yanında olacak ve çözümü için birlikte hareket edeceğiz” dedi.

  Hukuksal anlamda Kadın Danışma Merkezi’ne başvuran tüm kadınlara her türlü yardıma hazır olduklarını söyleyen Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan, böylesine önemli bir oluşuma katkı koymaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı