Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kadının intikamı

  Hürriyet Haber
  04 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 04 Aralık 2000 - 00:01

  Dayaktan bıkıp boşandı, ancak kocası peşini bırakmadı. Canına ‘tak’ eden kadın, gece eve gelip tacizini sürdüren kocasını bağlayıp saçlarını kesti ve komalık edinceye kadar dövdü.

  YILLARINI paylaştığı eşinden dayak nedeniyle boşanan Halime Aydın (38), ayrıldıktan sonra da eski kocası Nurdoğan Okutur'dan (43) kurtulamayınca intikamını feci şekilde aldı. Olay, Şişli'de dün sabah 07.00 sıralarında meydana geldi. Sık sık alkol alıp evine gelen eski eşinin sabaha karşı zili çalmasıyla uyanan Halime Aydın rezalet çıkmaması için kapıyı açtı.

  Kör kütük sarhoşmuş

  Zorla içeri giren Nurdoğan Okutur, salonda bir koltuğa oturdu ve talihsiz kadınla tartışmaya başladı. Halime Aydın, aşırı alkollü olduğu için ayakta güçlükle duran Okutur'un bağırmaya başlaması üzerine çamaşır ipi ile ellerini ve ayaklarını bağladı, ağzını da bantladı.

  Saçlarını makasla kesti

  Daha sonra eski kocasını feci şekilde döven Aydın sinirlerine hákim olamayınca, eline geçirdiği bir makasla Okutur'un saçlarını da kesti. 155 Polis İmdat'ı arayan Halime Aydın, eve gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırılan Nurdoğan Okutur'un sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı