Kadın ve otomobil

Hürriyet Haber
16 Mart 1999 - 00:00Son Güncelleme : 16 Mart 1999 - 00:01

İsviçre'nin Cenevre kentinde düzenlenen ‘‘69. Uluslararası Motor Şov’’da dünyanın en son üretilen otomobilleri görücüye çıktı. Üretici firmaların tanıtım için seçtikleri birbirinden güzel modeller de en az otomobiller kadar dikkat çektiler.

Bu yıl 11-21 Mart tarihleri arasında düzenlenen otomobil fuarı, 35 ülkeden 900 üreticinin katıldığı görkemli bir şölene dönüştü. Dünyanın bu en büyük otomobil fuarında 93 bin metrekarelik alanda, en son üretilen otomobiller sergilendi. Fuarda otomobiller kadar otomobil stantlarında görev yapan güzel modeller de otomobiller kadar göz doldurdular.

Satış tuzakları

Üretici firmaların otomobil meraklılarını kalplerinden de vurmaya çalıştıkları belli oluyordu. Böylece yalnız ülkemizde değil dünyanın her yerinde estetik ve güzellikle de etkileme yöntemi kendini gösteriyor. Alman modeller Nikoll ve Wivien de fuarda Amerikan polisi kıyafetiyle dolaşıp erkeklerin yüreklerini hoplattılar.

Fuarı dolaşan otomobil meraklılarını son gün de bir sürpriz bekliyor. Fuarın 12 franklık (3.5 milyon TL) giriş biletiyle fuarı dolaşanlar arasında yapılacak çekiliş sonucu üç kişiye otomobil hediye edilecek. Birinci Jaguar Stype, ikinci Peugeot 406 Coupe, üçüncü Ford Focus kazanacak.

Alfaromeo Bertone standındaki bu iki güzel yaklaşık 8 saat boyunca otomobilin başında ne kıpırdadılar ne de bir yere ayrıldılar. Dönen stant nedeniyle saatlerce otomobille birlikte seslerini çıkarmadan döndüler (üstte). 35 ülkeden 900 üretici firmanın katıldığı fuarda 2000 yılının otomobilleri sanki görücüye çıkmış gibi görünüyor (yanda).

Alman otomobil aksesuarı firması DxW'nin ünü hem üretiminden hem de bu ürünleri sunan güzellerinden geliyor. Firmanın seçtiği kızlar genellikle Playboy tarafından kapışılıyor. İşte bu iki güzel Nikoll ve Wivien de playmate adayı. Fuarda polis kıyafetiyle dolaşıp dikkat çektiler.Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı