« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadın ve çocuklar Ülker Arena'da

5 Şubat'ta oynanacak olan F.Bahçe Ülker-Antalya BB maçını F.Bahçe'nin cezası nedeniyle sadece çocuklar ve kadınlar izleyebilecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ülker Sports Arena'da saat 13.00'te başlayacak karşılaşmayı, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun bu sezon başlattığı “Çocuk seyirci uygulaması” kapsamında 14 yaş altı çocuklarla her çocuğa refakat edecek sadece 1 kadın seyircinin ücretsiz izleyeceği bildirildi.

Maça girişle ilgili Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yer alan detaylara göre, biletler, salonda 1 Şubat Çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren maç gününe kadar dağıtılacak.

Yıldız ve daha küçük kategorilerdeki basketbol altyapı takımlarının, bir antrenörleri nezaretinde maça girebileceği, bunun için de bu takımların federasyona yazılı başvuru yapması gerektiği ifade edildi.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde veya bu kurumun denetiminde olan sosyal amaçlı çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarında kalan korunmaya muhtaç 14 yaşını doldurmamış çocuklar için de önceden federasyona bildirilen listeye göre kulüpten bilet temin edilebileceği kaydedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz