Gündem Haberleri

  Kadın sporcuya seks şantajı

  Ali AKSOYER/DHA
  18.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Rekortmen kadın milli sporcu, internette tanışıp arkadaş olduğu Martin takma adlı Ferdi E.’ye çıplak görüntülerini gönderdi. Ferdi E. “Benimle birlikte olmazsan bunları ailene veririm” diyerek şantaj yapınca yakalandı.

  İSTANBUL’da 19 yaşındaki rekor sahibi kadın milli sporcu, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne başvurarak, internette tanıştığı Martin takma adlı kişiyle arkadaş olduklarını ancak bir süre sonra bu kişinin, kendisiyle birlikte olmak için şantaj yaptığını söyledi. Sporcu, “Onunla konuşurken kamera önünde birkaç kez soyunmuştum. Milli sporcu olduğumu öğrenince bu görüntüleri aileme ve basın kuruluşlarına göndereceğini söyleyip benimle birlikte olmak istedi. Eğer bir kez birlikte olursam görüntüleri bana vereceğini söyledi” dedi. Polis, şüpheliden gelen mesajları inceleyerek, bu kişinin IP adresine ulaştı. Sarıyer’deki bir evden internete giren bu kişi, dün sabaha karşı düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

  Başkaları da var

  Bir atölyede çalışan Ferdi E., şantaj iddialarını reddederken, bilgisayarında kadın sporcunun çıplak görüntülerinin yanı sıra üç genç kız ile bir erkeğin daha görüntüleri bulundu. Ferdi E., tutuklandı. Polis bilgisayarda görüntüleri bulunan diğer kişilere şantaj yapılıp yapılmadığını araştırıyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı