MARDİN HABERLERİ

Kadın sorunları masaya yatırıldı

AA / Mehmet Çalık
16.01.2015 - 16:42Son Güncelleme :

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın Politikaları Daire Başkanlığı, kadın sorunlarına çözüm yolu bulmak için KESK Mardin Şubesi ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

YEREL HABERLER MARDİN

AA / Mehmet Çalık

MARDİN (AA) - Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın Politikaları Daire Başkanlığı, kadın sorunlarına çözüm yolu bulmak için KESK Mardin Şubesi ile toplantı düzenledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın Politikaları Daire Başkanı Mekiye Güzel ve Kadın politikaları Daire Başkanlığı çalışanları, KESK Mardin Şubesi Kadın Bileşenlerini ziyaret ederek kadın sorunlarını çözümünü ele aldı.

Toplantıda konuşan Güzel, kadın sorunlarına çözüm olanakları sağlamak için bir araya geldiklerini ve bir ilin yerel bileşenlerinin sadece belediyeler olmadığını, aynı zaman da sendikalar olduğunu söyledi.

Kadınların sorunlarının çözümü konusunda STK'ların büyük rol oynadığını belirten Güzel, şöyle konuştu:

"Özellikle sorunların çözümü konusunda KESK kadın yapısının önerileri ve destekleri bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Bir şehirdeki kadın sorunlarının çözümü mahalli ve müşterek bir ihtiyaçtır. Bu sorunlar hepimizi ilgilendirir. Bu anlamda hepimizin birleşmesi ve çalışması gerekir."

Toplantıda sorunların çözüm yolları tartıldıktan sonra sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mardin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mardin ilinden Kadın sorunları masaya yatırıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ocak 2015 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadın sorunları masaya yatırıldı haberi güncellenecektir.

MARDİN NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  07:16
 • Öğle
  12:22
 • İkindi
  14:53
 • Akşam
  17:08
 • Yatsı
  18:39
Sayfa Başı