ÇANAKKALE HABERLERİ

Kadın girişimcilerden fide ekim projesi

AA / Mehmet Bayer
24.02.2016 - 09:32Son Güncelleme :
AA / Mehmet Bayer

ÇANAKKALE (AA) - Çanakkaleli kadın girişimciler fide ekim projesini hayata geçirmek istiyor.
Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy'u ziyaret etti. Ziyarette, kurul çalışmaları hakkında Ulusoy'a bilgi veren kadın girişimciler, Çanakkale'de sosyal projeler gerçekleştirmeyi istediklerini ve bu kapsamda defne, ıhlamur, çam fıstığı fidesi ekmeyi planladıklarını ifade etti.
Planlanan çalışmayı hayata geçirmek için yer tahsisi konusunda destek olunmasını talep eden kadın girişimciler, Ulusoy'dan kendilerine yardımcı olmasını istedi.
Ulusoy yapılması düşünülen bu sosyal projeye her türlü katkı sağlayacaklarını ifade ederek, kendilerinin araştırma yaparak köylerden yer gösterebileceklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Kadın girişimcilerden fide ekim projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 09 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadın girişimcilerden fide ekim projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı