NEVŞEHİR HABERLERİ

Kadın Danışma Merkezi’nden “Aile İçi İletişim Becerileri Ve Çocuk İstismarı “ Eğitimi

IHA
07.09.2015 - 08:37Son Güncelleme :

KADIN DAYANIŞMA MERKEZİ

IHA

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Danışma Merkezi tarafından kadınlara yönelik olarak “Aile İçi İletişim Becerileri ve Çocuk İstismarı” konusunda 5 gün süre ile devam eden bir eğitim proğramı düzenledi,
2014 yılından beri Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Danışma Merkezi, kadınların ve çocukların toplumda iyi birer birey olmaları yolunda, her türlü eğitim ve destek faaliyetlerine devam ediyor.
Nevşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları ve Eğitim Merkezi(KAÇEM) bünyesinde eğitim alan kursiyerlere bu kapsamda, toplumsal bilincin geliştirilmesi yönünde uzmanların eğiticiliğinde Kadın Danışma Merkezi’nin işleyişi, ulaşılabilirliği ve çalışma disiplinine yönelik bilgiler verildi.
Aile İçi İletişim Becerileri ve Çocuk İstismarı’na ilişkin eğitimde ayrıca kursiyerlere, aile içi iletişim yöntemlerinde belirleyici olan kadın erkek ilişkilerine bakış, adaletli ve eşitlikçi yaklaşım, çocuk istismarının tanımı, nedenleri ve önleyici çalışmalar hakkında farkındalık kazandırılması başlıklarında bilgiler verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Kadın Danışma Merkezi’nden “Aile İçi İletişim Becerileri Ve Çocuk İstismarı “ Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 08 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadın Danışma Merkezi’nden “Aile İçi İletişim Becerileri Ve Çocuk İstismarı “ Eğitimi haberi güncellenecektir.

NEVŞEHİR İLÇELERİ
  NEVŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:08
  • Guneş
   06:45
  • Öğle
   12:37
  • İkindi
   15:43
  • Akşam
   18:09
  • Yatsı
   19:34
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı