NEVŞEHİR HABERLERİ

Kadın Danışma Merkezi’nde Eğitimler Devam Ediyor

IHA
26.10.2015 - 09:34Son Güncelleme :

NEVŞEHİR'DE KADIN DAYANIŞMA MERKEZİ EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

IHA

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Kadın Danışma Merkezi, kadınlara ve çocuklara her türlü psikolojik desteği sağlamanın yanı sıra eğitimler ve seminerlerle de bilgilendirici çalışmalarını devam ettiriyor.
Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde görevli uzmanlarca son olarak Nevşehir Müftülüğü Kur’an Kursları ve Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü öğrencilerine, eğitim verildi.
Nevşehir Kadın Danışma Merkezi psikoloğu tarafından yıl boyunca devam ettirilecek eğitim çalışmalarına Armağanlar Kuran Kursu öğrencileri ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu öğrencileri ile başlandı.
Eğitim çalışmalarında Toplumsal bilincin geliştirilmesi yönünde uzman psikolog tarafından Aile İçi İletişim Becerileri ve Çocuk İstismarı, aile içi iletişim yöntemlerinde belirleyici olan kadın erkek ilişkilerine bakış, adaletli ve eşitlikçi yaklaşım, çocuk istismarının tanımı, nedenleri ve önleyici çalışmalar hakkında farkındalık kazandırılması başlıklarında bilgiler aktarıldı. Gerçekleştirilen bu eğitim çalışmalarında Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nin işleyişi, ulaşılabilirliği ve çalışma disiplinine yönelik bilgiler verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Kadın Danışma Merkezi’nde Eğitimler Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 09 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadın Danışma Merkezi’nde Eğitimler Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

NEVŞEHİR İLÇELERİ

NEVŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:43
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:13
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  19:01
Sayfa Başı