Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy zirvesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

15 Şubat'ta başkanlık görevini Aziz Yıldırım'a devreden F.Bahçe eski başkanı Ali Şen dün kulüp binasındaydı. Şen, Yıldırım'a destek vererek, ‘‘Herkes tek şemsiye altında birleşmeli’’ dedi.

Fenerbahçe'de dün dostluk rüzgarları esti. Eski Başkan Ali Şen ile başkan adayı Vefa Küçük, dün kulüp binasına gelerek yeni Başkan Aziz Yıldırım'a destek verdi. Eski Başkanlardan Hasan Özaydın'ın da katıldığı öğle yemeğinde birlik beraberlik mesajı verildi.

Ali Şen, Aziz Yıldırım'ı kutlayarak, ‘‘İnanılmaz iyi niyetli çalışmalar yapıyorsun. Artık kavgalı dönemler bitti. Herkes aynı şemsiye altında birleşmeli. Fenerbahçe'yi 2000'li yıllara taşımalıyız. Ben her zaman yardıma hazırım. Elele vererek başarıya koşacağız’’ dedi.

Yeni yönetimde tecrübeli isimlerin yeraldığına temas eden Ali Şen, daha sonra kampa giderek İstanbulspor maçı öncesinde sarı lacivertli futbolculara başarı diledi. Şen, yeni yönetimden başkanın kararlarına saygı duymasını isteyerek, ‘‘Gönlümde başkanlık sistemi var’’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz