« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy yolu taşlı

Galatasaray, UEFA Kupası'nde B Grubu'na düştü... Rakipleri ise; Benfica, Olympiakos, Hertha Berlin ve tanıdık bir ekip Metalist Kharkiv oldu...

Sarı-Kırmızılılar Olympiakos ve Metalist'le evinde, Herta Berlin ve Benfica'yla deplasmanda oynayacak...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

UEFA Kupası'nda 2. tur gruplarının kuraları, İsviçre'nin Nyon kentinde çekildi.

Kuraya 3. torbadan giren Galatasaray, (B) Grubu'nda Portekiz'den Benfica, Yunanistan'dan Olympiakos, Almanya'dan Hertha Berlin ve 1. turda Beşiktaş'ı eleyen Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımı ile eşleşti.

Toplam 40 takımın girdiği kurada, ekipler 5'erli 8 gruba ayrıldı.

Takımlar, gruplarda 2'si iç sahada, 2'si deplasmanda olmak üzere 4'er maç yapacak.

23 Ekim'de başlayıp, 18 Aralık'ta sona erecek maçlar sonunda gruplarda ilk 3 sırada yer alan takımlar üst tura yükselecek.

GALATASARAY'IN MAÇ TARİHLERİ İSE ŞÖYLE:

23 Ekim - Olympiakos (Ali Sami Yen Stadı'nda)

6 Kasım - Benfica (Deplasmanda)

27 Kasım - Metalist Kharkiv (Ali Sami Yen Stadı'nda)

3 Aralık - Hertha Berlin ( Deplasmanda)

17 Aralık - (BAY GEÇİYOR)

Eşleşmeler şöyle oluştu:

A Grubu

-------

Schalke 04 (Almanya)

Paris Saint Germain (Fransa)

Manchester City FC (İngiltere)

Racing Santander (İspanya)

FC Twente (Hollanda)

B Grubu

-------

Benfica (Portekiz)

Olympiakos (Yunanistan)

GALATASARAY (TÜRKİYE)

Hertha Berlin (Almanya)

Metalist Kharkiv (Ukrayna)

C Grubu

-------

Sevilla (İspanya)

VfB Stuttgart (Almanya)

UC Sampdoria (İtalya)

Partizan Belgrad (Sırbistan)

Standard Liege (Belçika)

D Grubu

-------

Tottenham Hotspur (İngiltere)

Spartak Moskova (Rusya)

Udinese (İtalya)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

NEC Nijmegen (Hollanda)

E Grubu

-------

AC Milan (İtalya)

Heerenveen (Hollanda)

Braga (Portekiz)

Portsmouth FC (İngiltere)

VfL Wolfsburg (Almanya)

F Grubu

-------

Hamburg SV (Almanya)

Ajax Amsterdam (Hollanda)

Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)

Aston Villa FC (İngiltere)

MSK Zilina (Slovakya)


G Grubu

-------

Valencia (İspanya)

Club Brugge (Belçika)

Rosenborg Trondheim (Norveç)

FC Kopenhag (Danimarka)

AS Saint Etienne (Fransa)

H Grubu

-------

CSKA Moskova (Rusya)

Deportivo Coruna (İspanya)

Feyenoord (Hollanda)

AS Nancy (Fransa)

Lech Poznan (Polonya)

Kadıköy yolu taşlı

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz