Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kadıköy sahilinde erkek cesedi bulundu

  Haluk ATALAY-İSTANBUL, (DHA)
  04 Ocak 2011 - 10:59Son Güncelleme : 04 Ocak 2011 - 13:35

  KADIKÖY’de Adalar Vapur İskelesi’nin yanındaki sahilde bir erkek cesedi bulundu. Yapılan incelemede, cesedin birkaç günden beri denizde olduğu, üzerinde de Muhammed Said Pehlivan (21) adına düzenlenmiş kimlik bulunduğu belirlendi.

  AİLESİ ONU ARIYORDU - FOTO GALERİ

  Adalar Vapur İskelesi’nin yanında bulunan sahilde gezinti yapan vatandaşlar, sahile yaklaşık 10 metre uzaklıkta bir ceset olduğunu gördü. Vatandaşların haber vermesi üzerine iskeleye gelen Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, hemen Deniz Polisi’ni bilgilendirdi. Deniz Polisi’nde görevli polisler tarafından denizden çıkarılarak zodiak bota kanulan ceset, daha sonra İstanbul Liman İşletmesi Müdürlüğü İnciburnu Boğaz Kılavuzluk İskelesi’ne bırakıldı.

  Buraya gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri, ceset üzerinde detaylı bir inceleme başlattı. Cesedin üzerinde yapılan araştırmada Muhammed Said Pehlivan (21) adına düzenlenmiş bir kimlik bulundu. Polis, birkaç günden beri denizde olduğu anlaşılan gencin üzerinde darp izine rastlanmadığını belirledi.

  İncelemelerin ardından ceset Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Yetkililer, Pehlivan’ın 10 gün önce Pendik Güzelyalı’da kaybolduğunu ailesinin de kayıp başvurusunda bulunduğunu, madde bağımlısı olmadığını belirttiler.  

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı