« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy kadınlarla güzel

Fenerbahçe bu sezon cezalı maçlarını tamamlamasının ardından 138 gün sonra ilk kez Kadıköy’de taraftarıyla buluşurken tribünler doldu. Futbol Federasyonu’nun kadınlar ve 16 yaş altı çocukların Spor Toto Süper Lig’deki maçlara ücretsiz olarak girme projesi dün gece Kadıköy’de ilk kez uygulandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda dün TFF’nin yeni uygulaması kapsamında 531 taraftar Fenerium üst tribüne ücretsiz olarak girip mücadeleyi izleme şansı buldular. Kadınlar için Fenerium üst tribünden yer ayıran Fenerbahçe’nin kasasına 50 TL’lik biletler karşılığı 26 bin 550 lira girecek.

Tribüne gidip çiçek verdiler

Fenercell’in kampanyası doğrultusunda stattaki Fenercell tribününe de dün sadece kadın aboneler davet edildi ve bu tribünde de kadın taraftarlar maçı izledi. Fenerbahçeli futbolcular ise seremoninin ardından kendilerine yakın tribüne doğru gidip oradaki kadınlara çiçek verdi.

Bu maçta şike var

FENERBAHÇE taraftarı şike ve teşvik iddialarına yönelik soruşturma sürecinde yaşadıkları sıkıntılı günleri, tribünlerde yaptıkları tezahüratlarla protesto etti. Peş peşe gelen gollerden sonra tribünlerden, “Bu maçta şike var soruşturma açılsın”, “Şike, Şike, Şike”, “Savcılık uyuma bu maçta şike var” şeklinde tempo tuttu. 61. dakikada ise Trabzonspor’a “Olamazsın şampiyon” şeklinde tezahüratla gönderme yaptılar.


Bunları da Beğenebilirsiniz