« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy’de maç kaybetmemeliyiz

Alex, şehit aileleri için yardım kampanyası yapacaklarını belirtirken, "Konya maçı bizim için çok önemli. Kesinlikle puan kaybetmemeliyiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BREZİLYALI yıldız Alex de Souza, şehit aileleri için başlatılan yardım kampanyasına takım olarak katılacaklarını söyledi. FB TV’de "Kaptan Köşkü" isimli programa katılan F.Bahçe Kaptanı, şehit ailelerine yardım kampanyası konusunda çalışmalara başladıklarını kaydetti.

Her maç kritik

Alex, Konyaspor ile yapacakları maçı kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Konyaspor maçı hazırlıklarını milli takımdaki arkadaşlarından yoksun olarak sürdürdüklerini vurgulayan Alex, şöyle konuştu: "Konyaspor maçı bizim için önemli olacak. Çok fazla oyuncumuz milli takımlara gitmediği için de burada güzel bir biçimde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Puan farkının açılmaması için bizim evimizde oynayacağımız maç çok önem taşıyor ve iyi bir sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum.

Özellikle Galatasaray’ın bizim önümüzde olması ve puan farkının açılmasından dolayı sadece bu maç değil, bundan sonraki her maç bizim için kritik bir duruma geldi. Kesinlikle puan kaybetmeye tahammülümüz yok. Kadıköy’de oynanan maçları da kesinlikle ve kesinlikle kazanmalıyız." Alex de Souza, Milli Takım’ın ise gruptan çıkacağını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler