« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy’de ’kan’ aktı

Maç sonrası çıkan kavgada seken kurşunlar sonrası iki kişi ayaklarından, bir kişi de sopayla başından yaralandı.

Selamet ÖZ
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE-Dinamo Kiev maçının ardından çıkan kavgada iki kişi seken kurşunlarla, bir kişi de darp edilerek yaralandı. Kavgadan kaçmak isteyen bir taraftar da denize atladı. Karşılaşmanın ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı’ndan çıkan taraftarlardan bir kısmı, Avrupa Yakası’na vapurlarla geçmek üzere Bostancı İskelesi’ne geldi. Burada taraftarlar arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Yumruklaşma ile başlayan kavgada kısa süre sonra taş, sopa ve tabanca da kullanıldı.Kavga sırasında 25 yaşındaki Şevket Hacı Fettullahoğlu ve Ufuk Sincan seken kurşunlarla ayaklarından, Mehmet Çakır da sopa darbeleriyle başından yaralandı. Erdinç Paydaş ise kavgadan kaçmak için denize atladı. Yaralılar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

MAGANDA CAN ALIYORDU

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne veda etmesi üzerken, Galatasaray'ın Devler Ligi'ne 10. kez katılma hakkını elde etmesinin ardından yaşanan sevince az daha kan damlıyordu.

Kırıkkale’nin Tepebaşı Mahallesi, Mehmet Akif Caddesi, 117 numarada oturan 42 yaşındaki Rahime Atmaca, dün saat 23.50 sıralarında balkonda otururken, silahlı kutlamaya çıkan bir magandanın namlusundan çıkan kurşunla omuzundan yaralandı. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırılan Atmaca'nın omuzundaki kurşun ameliyatla çıkarılıp, taburcu edildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz