« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy çiçek açtı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe-Samsunspor maçını izlemeye gelen sarı lacivertli taraftarlar, dün bir ilke imza attılar. Futbolseverler, kendilerine yakışanı yaptılar ve sahaya meşale yerine karanfil gönderdiler.

KARANFİL YAĞDI

Fenerbahçeli taraftarlardan örnek davranış... Sarı lacivertli futbolseverler, dünkü Samsunspor maçında bir ilke daha imza atarak, sahaya meşale yerine çiçek attılar. Karşılaşmayı izlemeye gelen binlerce taraftar, Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın zeminini karanfillerle süslediler.

DOSTLUK MESAJI

Hafta içi olmasına nedeniyle daha önceki maçlar kadar taraftar bulamayan sarı lacivertli takım, sahaya çıktığında ilginç ve bir o kadar da güzel bir manzarayla karşılaştı. Taraftarlar kırmızı ve beyaz renklerden oluşan 4 bin adet karanfili sahaya attılar, dostluk mesajı verdiler.

ÖRNEK OLSUN

Sarı lacivertli taraftarların bu davranışı taktirle karşılanırken, karşılaşmayı tribünden izleyen yaklaşık 15 bin ve televizyonları başında takip eden milyonlarca futbolseverler, ‘‘Keşke her maç, bu tip görüntülere sahne olsa’’ demekten kendilerini alamadılar.


Bunları da Beğenebilirsiniz