« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kadıköy Beşiktaşlılar Derneği'nden Mehmet'e plaket

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’ta geçen sezon sonunda faal futbol yaşamına son veren ve 4 Ağustos’ta Beşiktaş-Milan maçıyla jübilesini yapacak olan kaptan Mehmet Özdilek’e, Kadıköy Beşiktaşlılar Derneği plaket verdi.

Kadıköy’deki dernek binasında düzenlenen törende, Kadıköy Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aydemir Ünlü, kaptan Mehmet’e, Beşiktaş’a 14 yıl boyunca yaptığı hizmetler dolayısıyla bir plaket verdi.

Ünlü, Mehmet’in, Beşiktaş’ın unutulmaz yıldızları arasında yerini aldığını ifade ederek, „Mehmet, Beşiktaş’a yaptığı hizmetlerin yanı sıra futbolunun son döneminde jübile gelirini Türk Eğitim Vakfı’na bağışlamasıyla gönlümüzde bir kez daha taht kurdu. Kendisine teşekkür etmek amacıyla böyle bir gece düzenledik“ dedi.

Mehmet de aldığı plaketin kendisi için büyük bir değer taşıdığını kaydederek, „Faal futbol yaşamıma son veriyorum, ama Beşiktaş’a değişik alanlarda hizmete devam edeceğim“ diye konuştu.

Daha sonra, Kadıköy Beşiktaşlılar Derneği, Mehmet’e bir top ve 10 numaralı formayı imzalattı. Dernek Başkanı Ünlü, bu forma ve topu sürekli dernek binasında bulunduracaklarını ve bunlara baktıkça Mehmet’i hatırlayacaklarını söyledi. (aa)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz