« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaderleri aynı

Daum, Bild gazetesine hayatını anlattı. F.Bahçe Teknik Direktörü, Mustafa Denizli'nin Beşiktaş maçında fazla yabancı oyuncu oynattığı gibi 1992 yılında Stuttgart'ta aynı hatayı kendisinin yaptığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Çılgın 50 yılım

Alman Bild gazetesi, F.Bahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un, bugün kutlayacağı 50. yaşgününden dolayı yaşamını anlattığı yeni bir yazı dizisi başlattı.‘‘Daum-Benim çılgın 50 yılım’’ başlığıyla verilen yazı dizisinde Daum, ‘‘1992 yılında Leeds United ile Avrupa maçının ilkini 3-0 kazanmış, rövanşı 4-1 kaybetmiştik. Tek gol bize tur atlatıyordu. Fakat 83. dakikada bir yabancı fazla oyuncu oynattığımızı öğrendim ve hükmen yenildik.

Harika olur

Yinelenen rövanş maçını da 2-1 yitirdik. Her şey ters gitmeye başlamıştı. Ben de istifamı sundum’’ diye konuştu. Mustafa Denizli de Beşiktaş maçında bir fazla yabancı oyuncu oynatmış ve F.Bahçe hükmen yenilmişti... En büyük hedefinin Almanya Milli Takımı'nın başına geçmek olduğunu ifade eden Daum, Türk vatandaşlığına geçme konusunda ise şunları söyledi: ‘‘Türk vatandaşı olarak daha fazla hoşgörü için bir işaret vermek istiyorum.’’

Daum'un evinde 50. yaş günü

F.BAHÇE Teknik Direktörü Daum, Adanaspor maçından sonra 50. yaşgününü evinde dostlarıyla kutlayacak. Alman çalıştırıcı ülkesinde büyük önem verilen 50. yaş günü için çok özel misafirlerini ağırlayacak. Boğaz'daki evinde en mutlu günlerinden birini geçirecek olan Daum’un, kendisine zor günlerinde destek veren dostlarını tercih ettiği öğrenildi. Bu arada maçtan sonra statta Daum ve Kemal için dev bir pasta kesilecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler