« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kader maçları için start yarın

A Milli Futbol Takımı, 2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta 5 Eylül Cumartesi günü Estonya ile oynayacağı karşılaşma için yarın Kayserispor tesislerinde kampa girecek.

KAYSERİ / DHA
SON GÜNCELLEME
Estonya Milli Takımı da perşembe günü Kayseri'ye gelecek. Karşılaşmayı Norveç Federasyonuna mensup hakem üçlüsü yönetecek

A Milli Futbol Takımı'nın, Estonya ile 5 Eylül'de saat 21.00'de Kayseri Büyükşehir belediye Kadir Has Stadında oynayacağı maç öncesi hazırlıklar tamamlandı. Kayserispor Kulübünün Karpuzatan semtinde bulunan Kadir Has Tesisleri'nde, milli takım oyuncularının kalacağı odalar son kez gözden geçirildi. Milli takımımız ve Estonya milli takımı cuma günü 19.00 ve 20.00'de sırasıyla karşılaşmanın oynanacağı Kadir Has Stadı'nda birer antrenman yapacak. Karşılaşmayı Norveç Futbol Federasyonu'ndan Skjerven Tommy, Haglund Kim, Andas Frank hakem üçlüsü yönetecek. Karşılaşmanın gözlemciliğini de İsviçre Futbol Federasyonundan Nobs Markus yapacak. İtalyan Futbol Federasyonundan Dı Cesare Sergio'da maçın FIFA delegesi olarak görev alacak.

Bu arada, B.B Kadir Has Stadı'nın kapalı otoparkı bu maç öncesi ilk kez kullanılacak. Stat çevresinde asfaltlama ve açık otopark düzenleme çalışmaları da sona erdi. Türkiye-Estonya maçının biletleri Ticketturk'un Kayseri'deki satış noktalarından ve www.ticketturk.com.tr internet sitesinden Güney Tribün: 5 TL, Kuzey Tribün: 5 TL, Doğu Tribün: 10 TL, Batı Tribün: 20 TL'den satışa sunuldu.
 

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler