« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kader gecemiz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor-Altay maçı saat 19.00'da başlıyor.

Matematiksel olarak tehlike çemberinin içinde olan iki ekibin mücadelesini Ali Aydın, Turgay Güdü ve Engin Çırakoğlu'dan oluşan hakem üçlüsü yönetecek. Karşılaşma, öğrencilere ücretsiz.

Son maçımız

Ligde küme düşecek üçüncü takım, bu gece oynanacak Antalya-Altay, Bursa-Kocaeli, A.Gücü-Trabzon, Erzurum-Beşiktaş ve G.Saray-İstanbul maçlarının sonucunda belli olacak. Aralarında Antalyaspor'un da bulunduğu ateş hattındaki bu 6 takım, saat 19.00'dan itiraben 90 dakika sürecek kader mücadelesine çıkacak. Matematiksel olarak tehlike çemberinde olan 38 puanlı Antalya, bu akşam sahasında 37 puanlı Altay'ı konuk ediyor.

1 puan yetiyor

Diğer maçların sonucu ne olursa olsun, bu zorlu karşılaşmadan alacağı beraberlik bile Antalyaspor'un ligde kalması için yetiyor. Bu sonuç, 36 puanlı İstanbulspor'un bu akşam G.Saray'a yenilmesi veya berabere kalması halinde Altay'ı da kurtarıyor. Ancak, İstanbulspor Ali Sami Yen'deki mücadeleden 3 puanla ayrılırsa, Altay bugün Antalya önünde alacağı galibiyet dışındaki her sonuçla 1. Lig'e veda edecek.

Tek eksik Adamo

Antalyaspor, 3 gün önce kampa girdiği Göynük'teki Mirage Park Otel'de maç saatini bekliyor. Şimşekler'de hastalandığı için son anda kamp kadrosundan çıkarılan Belçikalı futbolcu Adamo dışında eksik yok. Geçen hafta Kocaeli deplasmanında alınan beraberliğe karşılık futbolcuları 750'şer milyon lira primle ödüllendiren yöneticiler, bu maçın primini karşılaşmadan hemen önce soyunma odasında açıklayacak.

Öğrenciler ücretsiz

BİLET FİYATLARI

Kapalı: 2 milyon

Açık: 1 milyon

Portatif: 2 milyon

Adopen: 250 bin

STAT: Atatürk

SAAT: 19.00

HAKEMLER

Ali Aydın

Turgay Güdü

Engin Çırakoğlu

ANTALYA

Adnan

Guintchev

Burhan

Dursun

Nuri

Kamil

Zafer

Şenol

Mustafa

Musiç

Fazlı

ALTAY

Nihat

Orhan

Mapeza

S.Karababa

Müslüm

B.Kenan

S.Dökme

Özkan

Tahir

Hasan

Sinan


Bunları da Beğenebilirsiniz