ANTALYA HABERLERİ

Kadem, Gençlerle Bir Araya Geldi

IHA
26.10.2015 - 15:40Son Güncelleme :

KADIN VE DEMOKRASİ ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ GENÇLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

IHA

Kadın ve Demokrasi (KADEM) Antalya İl Temsilciliği’nin düzenlediği ‘Gençler kahvaltıda buluşuyor’ etkinliğinde yaklaşık 300 üniversiteli genç bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdi.
KADEM Antalya İl Temsilciliği’nin Gençlik Komisyonu tarafından Denizim Park’ta düzenlenen ‘Gençler kahvaltıda buluşuyor’ etkinliğine AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, sivil toplum kuruluşlarının gençlik birimleri ve yaklaşık 300 üniversite öğrencisi katıldı. KADEM Antalya İl Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş, gençliğin milletin geleceği açısından önemli bir değer olduğunu vurguladı. İlk kez gençlere yönelik bir organizasyon yaptıklarını dile getiren Taş, “Bizlerle yeni tanışmış olan ve bu gün aramıza katılan değerli gençlerimize ayrıca hoş geldiniz dileklerimi iletiyorum. Bugün burada buluşmamızın esas amacı gençlerimizin KADEM çatısı altında birbirleriyle tanışması ve kaynaşmasıdır. İnanıyorum ki, hep birlikte Antalya’da kadın ve demokrasi adına çok güzel projelere imza atacağız. Gençlerin bir araya gelip beraber projeler yapmalarının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. İlk olarak gerçekleştirdiğimiz bu kahvaltıyı daha da genişleterek büyüteceğiz” dedi.
Antalya Milletvekili Gökçen Enç, böyle bir etkinlikle gençleri biraraya getirdiği için KADEM’e teşekkür etti.
Kahvaltı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kadem, Gençlerle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadem, Gençlerle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı