TOKAT HABERLERİ

Kaçak hafriyata kameralı önlem

DHA
25.04.2017 - 08:52Son Güncelleme :
DHA

TOKAT,(DHA)-TOKAT Belediyesi şehrin üç ayrı bölgesinde belirlediği hafriyat döküm alanı haricinde farklı noktalara hafriyat dökülmesini kamera sistemi ile takip edecek.
Tokat Belediyesi belirlenen alanlar dışında hafriyat dökenler hakkında yasal işlem uygulayacak.Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belirlenen alanlar haricinde çöp ve hafriyat dökülmesinin yasak olduğunu ifade ederek, "Belediye olarak bizim belirlediğimiz 3 ayrı bölgede hafriyat dökme alanı ve sahalarımız var. Tüm hemşehrilerimiz belirlemiş olduğumuz bu alanlara hafriyat dökümü yapabilirler. Bu alanların dışında bir yere çöp veya hafriyat dökenler hakkında yasal işlem yapıyoruz. Şehrimizin muhtelif yerlerine kamera sistemleri kurduk. Bu alanlara döküm yapanları takip ve tespit ederek geçtiğimiz hafta itibariyle gerekli işlemleri yapmaya başladık. Hem bunun duyurusunu yapalım hem halkımızı bilinçlendirelim hem de çevreye sahip çıkalım anlamında bu taleplerimizi siz kıymetli Tokatlılar'ımızla ifade ediyoruz. Bu konuda da vatandaşlarımızdan hassasiyet bekliyoruz’’ dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Kaçak hafriyata kameralı önlem hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 08 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaçak hafriyata kameralı önlem haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı