« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaçacaklar!

Beşiktaş Teknik Direktörü, Marsilya'nın peşinden koştuğu iki yıldız konusunda transfer komitesini ikaz ederek, ‘‘Eğer bir an önce sözleşme imzalatmazsanız, sezon sonunda onları elimizden kaçırırız’’ dedi.

İsmail Er
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ'ta İbrahim Üzülmez ve Ahmet Yıldırım paniği yaşanıyor. Siyah beyazlı yönetim, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan bu iki futbolcu ile bir an önce masaya oturup imza attırmak istiyor. Ancak, Fransa'nın Marsilya Kulübü’nün kıskacında olan ikili, ‘‘bekle gör’’ politikası uygulayıp, masadan kaçıyor. Bu duruma tepki gösteren teknik direktör Lucescu'nun, yöneticilere, ‘‘İkisiyle de anlaşmalıyız. Eğer sezon sonunu beklersek, elimizden kaçırabiliriz’’ diyerek uyardığı belirtiliyor.

Haftaya görüşürüz

Marsilya Kulübü'nün başkanı Christophe Bouchet ve kulüp direktörü Cedric Dufoix'in tam yetki verdiği menajer Mithat Halis ile Deniz İlhan, Ahmet ve İbrahim'i arayarak, ‘‘Beşiktaş'la anlaşmayın. Sezon sonunda sizi Fransa'da görmek istiyoruz’’ dediler. Beşiktaş Transfer Komitesi'nin iki haftadır anlaşmak için masaya çağırdığı iki futbolcu açıklama yapmaktan kaçarken, futbol şube sorumlusu Yıldırım Demirören'in, ‘‘Önümüzdeki hafta görüşürüz’’ dediği öğrenildi.

Bu gelişmeler karşısında rahatsızlığını dile getiren teknik direktör Lucescu'nun yöneticilerle yaptığı toplantıda, ‘‘Elimizi çabuk tutmazsak, ikisi de gider. Bu oyuncularla bir an önce sözleşme imzalanmasını istiyorum’’ dediği belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler