« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kabze ve Necati savaşı

Galatasaray gözden çıkardı, diğer kulüpler adeta üzerine atladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Star gazetesinin haberine göre, Trabzonspor’un da gündemine gelen golcünün peşinde olan Gençlerbirliği, İsaac’ın boşluğunu doldurmak amacında. Konyaspor da Galatasaray ile pazarlığa oturacak

PUSUYA YATTILAR

Anadolu takımlarının gözü Galatasaray’da... Hazırlık döneminde Teknik Direktör Feldkamp’ın gözüne giremeyen Hasan Kabze’nin satış listesine konmasından sonra Gençlerbirliği ve Konyaspor harekete geçti. İki kulüp, Trabzonspor’un da gündeminde olan golcü futbolcu için pusuya yattı.

GOLCÜ EKSİKLİĞİ

Yeni sezon öncesinde gol noktalarında problem yaşayan Gençlerbirliği, İsaac Promise’nin de büyük ihtimalle Fransa Ligi’ne gitme ihtimali üzerine forvet arayışlarına hız verdi ve Hasan Kabze için harekete geçti. Hasan’ın transfere sıcak baktığı, hafta sonuna kadar transferin bitirilmeye çalışıldığı kaydedildi.

NECATİ DE OLABİLİR

Gençlerbirliği dışında Konyaspor’un da gözü Hasan Kabze’de... Satış kararı ile birlikte kolları sıvayan Konyaspor ayrıca Necati Ateş ile de ilgileniyor. Ancak önceliğin Hasan’da olduğu belirtiliyor. Bu iki takım dışında da golcülere taliplilerin olduğu belirtilirken, savaşı kimin kazancağı merakla bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz