Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kabustan coşkuya

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor, Stres dolu günlerin acısını çıkardı

Yönetim, teknik heyet ve futbolcular, son haftalarında büyük sancı yaşadıkları lig maratonunun yorgunluğunu Yalım Restaurant'taki moral gecesinde attılar. Geceye taraftarlar da katıldı.

Kantarcı'dan jest

Antalyasporlu yöneticiler, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar, 34 haftalık lig maratonunun yorgunluğunu nakliyeci Rüştü Kantarcı'nın düzenlediği moral gecesinde attılar. Yalım Restaurant'taki moral gecesine eşleri ile birlikte katılan yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar geç saatlere kadar eğlenerek, özellikle ligin son haftalarında yaşadıkları stres dolu günlerin acısını çıkardılar.

Kumbul coşturdu

Yemekle başlayan geceye Başkan Bekir Kumbul renk ve hareket getirdi. Eşi Ayşe hanım ile gecenin ilk dansını yapan Kumbul, daha sonra Genel Menajer Turgay Soyer ve Teknik Direktör Metin Ünal ile karşılıklı çiftetelli oynadı. Mesleği doktorluk olan Başkan Kumbul, bir ara futbolcu Kamil'in hamile olan eşi Aynur Çakır'ı da dansa kaldırdı ve ‘‘Hamile bayanlar doktor kontrolünde dans edebilirler’’ diyerek espri yaptı.

Bunu hakettik

Pistteki temposunu geç saatlere kadar sürdüren Kumbul, geçirdikleri fırtınalı dönem sonrası eğlenmeyi hakettiklerini belirterek, ‘‘Özellikle son haftalarda yaşadığımız stres, futbolcumuzu ve taraftarımızı olumsuz etkiledi. Zor da olsa bu süreci geride bıraktık. Antalyaspor, hayalimizdeki kolej takımı kimliğine sahip olduğu için bu zor dönemi aşmayı başarmıştır’’ dedi. Başkan Kumbul, sözlerini şöyle sürdürdü:

Ödülümüz UEFA

‘‘O fırtınalı dönemde ben hiç bir zaman kötümser olmadım. Bu sıkıntılara rağmen UEFA Kupası'nda ülkemizi temsil etme hakkı kazandık. Bunu, yaşadığımız o zor günlerin içinde her takıma nasip olmayacak bir başarı, güzellik ve çektiğimiz sıkıntıların bir ödülü olarak görüyorum. Şimdi, bu başarıda katkısı olanlarla bir aradayız. Artık önümüze bakmalıyız. Hedefimiz, Avrupa'da ses getirecek bir ekip olmak.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz