Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kablosuz ağ

  Drita DRAZ
  19 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 18 Ağustos 2012 - 20:03

  İmza: Birkaç Mehmet!

  Ülke yöneten koca koca adamlar artık sadece mizah dergilerine malzeme vermek için bir araya geliyorlar sanki. Ekranda Hüseyin Çelik gördüğüm anda aklımda oluşan düşünce balonuna bunlar döküldü.

  Ülke bana gaz yapıyor, gerçekten hazmı zor. Gaviscon maviscon fayda sağlamıyor artık! Halbuki hazmediyim diye tavsiyeye uyup uzun süre çiğnedikten sonra yutuyorum ama yok… Anladım ki benim bu mideyi değiştirmem gerek. Ekranda Hüseyin Çelik gördüğüm anda aklımda oluşan düşünce balonuna bunlar döküldü. Çok tuhaf hallerdeyiz ülke yöneten koca koca adamlar artık sadece mizah dergilerine malzeme vermek için bir araya geliyorlar diye düşünüyorum: “Ya İdris bu hafta Uykusuz’a kapak olmuşsun”, “Valla öyle oldu Hüseyin’cim darısı başına, duydum ki Penguen de seninle moda çekecekmiş!” Lafım evladını kaybeden insanların bir de verilen iftarlara falan katılmasına… Tanrı o acıyı kimseye yaşatmasın ama sorarım; acı geçebilen bir şey midir, çözüm üretemeyen insanların yanında yeralmakla hafifler mi?

  Twitter'dan
  ÖTEKİ TARAFTA SENİ BEKLİYORLAR

  @monvue: ‘Birkaç mehmet şehit oldu diye meclis toplanmaz’ diyen Hüseyin Çelik; o meclis beş çaylarına mı altın günlerine mi toplanıyor?
  @OzanOnen: Hüseyin Çelik, “PKK birkaç Mehmet’i şehit etti diye Meclis’i toplayacak değiliz.” demiş. Önce aklını başına toplayacaksın, sonra Meclis’i...
  @enginandac: Hüseyin Çelik, Hiroşima’nın yıldönümü dolayısıyla Japon halkına seslendi: “Arkadaş 2 atom bombası yedin diye de bu kadar ağlanmaz..
  @HalilibrahimC: Hüseyin Çelik’ten açıklama: “Birkaç öğrenci sonuçların açıklamasını bekliyor diye ÖSYM hemen sınav sonuçlarını açıklamak zorunda değil”
  @PembeliBayan: PKK keşke Hüseyin Aygün yerine Hüseyin Çelik’i kaçırsaydı biz de derdik “birkaç vekilden bir şey olmaz” diye.
  @musmulafaruk: “Polis sokak ortasında birkaç vatandaşa birkaç el ateş etti diye Meclis toplashghsghjkhdgshhjfdhj...” (Hüseyin Çelik)
  @kutup_zencisi: Birkaç Mehmet > bir milyon Hüseyin Çelik
  @sebnemdc: Hüseyin Çelik akşam neşesi olmaya gelmiş Twitter’a.. Yazdıklarına bakıp bakıp gülüyoruz.
  @Sercan_AFACAN: Hüseyin Çelik’in görevde olduğu 10 yılda 1165 şehit vermişiz. Tatil nasıl gidiyor vekilim? Muza da biniyorsundur inşallah.
  @popiliadam: “Birkaç Mehmet şehit oldu diye Meclis’i toplamayız” ama Hillary Clinton gelince hepimiz tek sıra diziliriz... -Hüseyin Çelik
  @chucktnyldz: Birkaç Mehmet şehit oldu diye Meclis’i toplamayız diyen Hüseyin Çelik, öteki tarafta toplanmış seni bekliyorlar.
  @MRTTVL: Ülke Birkaç Mehmet şehit oldu diye bu hale gelmedi, bu ülke ne çektiyse Birkaç Hüseyin Çelik zihniyetinden çekti.
  @avsakahraman: Birisi Hüseyin Çelik ‘in üzerine bir tutam merhamet, biraz vicdan, biraz da acıma duygusu katıp insanlıkla yoğurabilir mi ?

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı