Gündem Haberleri

  Kabin görevlisine havada evlenme teklifi

  İSTANBUL, (DHA)
  09.02.2011 - 15:09 | Son Güncelleme:

  PEGASUS Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan Şeyda Zeynep Şahin’in Sevgililer Günü hediyesi, sevgilisi deniz kaptanı Tarık Tatlı’nın, 30 bin feet yükseklikte yaptığı "evlilik teklifi" oldu. Pegasus Hava Yolları da mutlu çifte Roma’da romantik bir balayı hediye etti.

  ROMANTİK TEKLİFTEN FOTOĞRAFLAR

  Pegasus Hava Yolları’nın 120 sefer sayılı İstanbul-İzmir uçağı, romantik bir evlilik teklifine evsahipliği yaptı. 14 Şubat’a kısa bir süre kala deniz kaptanı Tarık Tatlı Pegasus Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışan kız arkadaşı Şeyda Zeynep Şahin’e, 6 Şubat Pazar günü İstanbul-İzmir uçağında evlilik teklif etti. Tarık Tatlı, "Hayatıma girdiğin için Allah’ıma her gün teşekkür ediyorum, iyi ki varsın." sözleriyle evlilik teklifini gerçekleştirdi ve kırmızı kutusundan çıkardığı yüzüğü Şeyda Zeynep Şahin’in sağ yüzük parmağına itinayla taktı. Gelin adayı Şahin ise yerden binlerce metre yukarıda gelen bu romantik teklife, Pegasus misafirlerinin alkışları arasında "Evet" dedi.

  BEKLEMİYORDUM

  Gelin adayı Şeyda Zeynep Şahin "Herşeye hazırlıklıydım, ama böyle bir şey beklemiyordum" derken, damat adayı Tarık Tatlı da bu organizasyona tüm desteğini veren Pegasus yönetimine yardımlarından dolayı teşekkür etti. Uçakta bulunan Pegasus misafirleri ise duygusal anlara şahitlik etti. Misafirler, genç çifte mutluluklar dilerken, çifti biraraya getiren kabin memuru Sinem Aldağ, "Bu organizasyonu 2 haftadır planlıyoruz. Belli etmemek adına çok uğraştık. Uçakta ön tarafa gitmesini önlemek oldukça zor oldu. En yakın arkadaşlarımın böyle bir organizasyonda olmasına çok sevinçliyim" dedi.

  Kabin hizmetleri yönetiminin de destekleriyle organize edilen romantik evlilik teklifinin ardından Pegasus Hava Yolları da taze çifte Roma"da geçirecekleri balayı için gidiş-dönüş uçak bileti hediye etti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı