« Hürriyet.com.tr
MENÜ

K.Erciyesspor: F.Bahçe'yi yenmek zorundayız

Kayseri Erciyesspor Kulubü İkinci Başkanı Erol Bedir, kupada hedeflerine devam edebilmek için Fenerbahçe maçını kazanmak zorunda olduklarını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Erol Bedir,  tüm yoğunluklarını Fenerbahçe maçına verdiklerini ve bu maçı mutlaka kazanma arzusunda olduklarını belirtti.

Yarın oynanacak maçın her iki takım için de “Tamam mı, devam mı?” maçı olacağını düşündüğünü, çünkü önceki maçlarda alınan sonuçlara göre iki takımında kazanmak zorunda olduğunu kaydeden Bedir, bu nedenle zorlu bir doksan dakika beklediğini söyledi.

Taraftar desteğinin kendileri için önemli bir avantaj olacağını vurgulayan Bedir, şunları söyledi:
“Son grup maçında Gaziantepspor karşısında 2-0'lık mağlubiyet alan Fenerbahçe, mutlak kazanmak için gelecektir. Bunun bilincindeyiz. Unutulmaması gereken en önemli nokta ise takımımızın gösterdiği başarılı performans. Futbolcularımıza inanıyoruz. Ertelemeden kaynaklanan boşlukta çok iyi hazırlandılar. Yarınki maçı, taraftarımızın da desteğiyle kazanacağımızdan şüphem yok.”

Ligin ilk yarısının 16. haftasında, sahalarında Feherbahçe'ye 3-0 yenilerek taraftarlarına veda ettiklerini anımsatan Bedir, “İlk lig maçımızı deplasmanda oynadığımız için yarın ki maçla birlikte, ikinci yarıda ilk defa taraftarımızın önüne çıkacağız. Tesadüftür ki bu yine Fenerbahçe maçı olacak. Bu kez biz yenip, galibiyeti taraftarlarımıza hediye edeceğiz. Karşılaşma soğuk bir havada oynanacak, ancak bu bir mazeret olamaz” diye sözlerine tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler