Just English’e önemli ödül

Hürriyet Haber
02 Ağustos 2012 - 12:41Son Güncelleme : 02 Ağustos 2012 - 12:41

Just English, bu yıl ise Amerika’nın Los Angeles Kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’nü aldı.

20.000’e yakın öğrenciye dil eğitimi veren Just English, geçtiğimiz ay içerisinde Amerika’nın Los Angeles kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de World Consumer Academy tarafından ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’nü aldı.

 

 

İngilizce, Almanya, İspanyolca ve Rusça dil eğitimi veren Just English, 2013’de yüzde 25 büyüme hedefliyor. Kurulduğu ilk yıl 800 öğrenciye dil eğitimi veren Just English, bugün 7 bini aşkın öğrencisine dil eğitimin yanın sıra TOEFL, iBT, IELTS, KPDS,SAT ve GMAT gibi akademik eğitimler de veriyor.

 

 

Just English Dil Okulları Eğitim Fatih Derbazlar, “TOEFL, iBT, IELTS, KPDS, SAT ve GMAT gibi akademik eğitimlerde lider olma hedefi ile yola çıktık. Ancak zaman içerisinde, dil eğitimi konusunda gelen youn talepleri de dikkate alarak, akademik eğitimlerimizin yanı sıra ilk önce Just English markamız ile genel İngilizce olmak üzere, sonrasında Just German markası ile Almanca, Just Spanish markası ile İspanyolca ve Just Russian markası ile de Rusça dil eğitimlerini vermeye başladık. Geldiğimiz noktada hem akademik alanda hem de dil eğitimi alanında öğrenci kapasitesi açısından sektörün lideri olduk” dedi.

 

Öğrenci sayısı 2013 yılında 8.500’e çıkarılacak

 

 İlk yıl 800 öğrenci ile eğitimlere başladıklarına dikkat çeken Fatih Derbazlar, “Şimdi ise İstanbul’da 6, İzmir’de 2 ve Bursa 1 adet olmak üzere toplam 9 şubede 7 bini aşkın öğrenciye eğitim verir konuma geldik. 5 yılda öğrenci sayımız 9 kat artış gösterdi. Franchise sistemi dışında, öz sermayesi ile büyüyen, Türkiye’nin en çok öğrenci kapasitesine dil eğitim kurumuyuz. 2013 yılında yüzde 25 büyüme hedefliyoruz” dedi. Geçen yıl ‘World Consumer Academy 2011’de ‘En İyi Dil Okulu Ödülü’nü aldıklarını hatırlatan Fatih Derbazlar, “Bu yıl ise Amerika’nın Los Angeles kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de ‘World Consumer Academy’ tarafından ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’ne layık görüldük. Just English, bu sayede 2 yıl üst üste kalitesi tescillenen tek dil okulu olma ünvanına kavuşmuştur” dedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı