« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jordan'ın oğlu tutuklandı

Michael Jordan'ın küçük oğlu Marcus Jordan, hayat kadınlarıyla tartıştığı için tutuklandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbolseverler.com'un derlediği habere göre, NBA efsanesi Michael Jordan'ın küçük oğlu Marcus annesi Juanita ve babası Michael'ın evliliklerini bitirmelerinin ardından ilk olarak basketbolu bıraktı, sonra üniversiteden ayrıldı ve bu arada özellikle de hayat kadınları ve porno yıldızlarıyla hep ismi bir şekilde haberlerde yer almaya başladı.

Şimdi ise gerçekten Marcus Jordan'ın desteğe veya yardıma ihtiyacı olduğunu gösteren bir olay daha yaşandı. Jordan'ın küçük oğlu Omaha'da Embassy Suites otelinin önünde saat sabah 2.11 de iki hayat kadınıyla tartıştığı için tutuklandı. Polis, Marcus'ın sarhoş olduğunu ve polise hiç yardımcı olmadığı gibi son derece agresif bir davranış içinde bulunduğunu çevreyi rahatsız ettiği için de tutuklandığını açıkladı.

Bu arada polisin Marcus'ı tutuklaması sırasında da karşı koyduğunu ve kelepçelerin zor kullanarak geçirildiği belirtildi. Kavganın nedeni tam net olarak anlaşılmazken, otelin gece personelinden birisi Marcus'un iki kadınla pazarlık yaparken kavganın çıktığını belirtmiş.

Ne kadar doğru, ne kadar yanlış bilmiyoruz ama Marcus Jordan'da işlerin iyi gitmediği bir gerçek.


Bunları da Beğenebilirsiniz