Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jordan değil Larry Johnson

Bogues, “NBA’in istatistiklerine göre en iyi; şüphesiz ki Jordan. Ama bana göre en iyi Johnson” dedi.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Basketbola sokaklarda başlayıp efsane olan Muggsy Bogues, 1.60 metre boyuyla 14 yıl boyunca NBA’in en önemli isimlerinden oldu. NBA 3X Tour ve Avea işbirliğiyle İstanbul’a gelen Bogues, Hürriyet’e özel konuştu. O sözlerden satırbaşları ise şu şekilde oldu...
- NBA tarihinin en iyi ismi şüphesiz Michael Jordan. Rakamlar ve yaptıklarına bakınca da bu normal. Pek çok önemli isimle oynamama rağmen benim içinse en iyi hep Larry Johnson’dır...

‘Ben eşcinsel değilim’

HAKKIMDA internette eşcinsel olduğum yönünde iddialar var. Bunlar nereden çıkıyor bilmiyorum. Ancak bu iddiaların tamamı asılsız. Ben eşcinsel değilim. Basketbolu bırakmamın nedeni de cinsel tercihim değil. O dönem sakattım ve annemi de kaybetmiştim. Bu asılsız iddiaların hayatımla ve kariyerimle hiçbir alakası yok.

Kobe ile kavga etmedim

- KOBE Bryant’a öpücük attığım için yumruklandığım iddiaları komik... Ben 2001’de basketbolu bıraktım hangi ara kendisiyle kavga edebilirim? Takımın da maskotu değil önemli bir ismiydim.

Daha fazla yere gideceğiz

NBA Türkiye Kıdemli Direktörü Naci Cansun, “3X, NBA’in dünya çapında uyguladığı bir program. Hedefi, basketbolu eğlenceyle birleştirmek. Seneye daha çok ilde boy göstereceğiz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler