« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jokerim Ogün

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor teknik direktörü ‘‘İkinci yarıda değişken bir kadro kuracağım. Ogün'ü oyun içinde her alanda kullanabilirim’’ dedi.

<ı>Değişik sistem

Trabzonspor Teknik Direktörü Gordon Milne, Trabzonspor Teknik Direktörü Gordon Milne, Kıbrıs kampının son gününde düzenlediği basın toplantısınada pembe tablo çizdi. Milne ikinci yarıda belli dönemlerde ve belki her maça ayrı bir oyun sistemi ile başlayabileceklerine işaret etti.

<ı>Ogün forvete

İngiliz çalıştırıcı bu değişikliğe ilk işaretin Ogün olduğunu belirterek, ‘‘Topa çok iyi vuran ve sert şut atabilen bir oyuncu. Onunla konuştum. Bu yönlerinden forvette yararlanmak istediğimi söyledim. Hazırlık maçlarında kendisini deneyeceğiz’’ şeklinde konuşttu.

<ı>Hedefe ulaştık

Kampta hedefe kısmen ulaştıklarına dikkat çeken Milne, şöyle devam etti: Çok iyi çalıştık. En önemli sorunlarımız; maç yapamamak, iki-üç oyuncumuzun sakat olması ve Vugrinec'in ülkesine gitmesi oldu. Fizik-kondisyon olarak istediğimiz düzeye geldik. Teknik olarak iyiyiz.

<ı>Futbolcuya övgü

Futbolcuların iki aydır para alamamasının motivasyonlarını etkilemediğini dile getiren Gordon Milne, ‘‘Birlik içinde çalışmak için çok gayret sarfettik. Kısa süre işler iyi gitmeyebilir. Bunları göğüslemek gerekir. Futbolcuların para alamaması çalışmalarımıza yansımadı.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler