Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Jet yollarsanız geleceğim

  Hürriyet Haber
  31 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 30 Ağustos 2006 - 17:51

  43'üncü Antalya Film Festivali'nin kapanış törenine katılacağı haftalar önce açıklanan Morgan Freeman'ın özel jet talebi, festivalin organizasyon komitesini zor durumda bıraktı.

   

   

   

  Salma Hayek yok

  16-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 43. Antalya Altın Portakal ve 2. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nde son dakikada konuklarla ilgili kriz çıktı. Geleceği haftalar önce açıklanan Morgan Freeman'ın organizasyon komitesinden Türkiye'ye gelmek için özel jet istemesi, sıkıntı yarattı. Öte yandan daha önce kapanış törenine katılacağı duyurulan Salma Hayek'in de programını değiştirdiği öğrenildi.

   

  Bütçelerini aşıyorlar

   

  Jet yollarsanız geleceğim Jet yollarsanız geleceğim Jet yollarsanız geleceğim

  Morgan Freeman        Salma Hayek                        Engin Yiğitgil

  Festivalde filmleri gösterilecek olan Morgan Freeman için jet parası bulunursa ünlü aktör Antalya'ya gelecek.

   

   

  TÜRSAK'ın Başkanı ve festival direktörü Engin Yiğitgil, gelişmelerle ilgili şunları söyledi: "Daha önce Altın Portakal Film Festivali'ne katılacağını duyurduğumuz Salma Hayek, maalesef gelemiyor. Morgan Freeman ise bizi son anda zor durumda bıraktı. Ulaştırma konusunda büyük bir sıkıntı yaşıyoruz. Kendisi özel jetle gelmek istiyor, bu da bizim maddi imkanlarımızı zorluyor. Özellikle Atlantik'i geçecek jetler çok pahalı. Ama her şeye rağmen onu getireceğimiz garanti diyebilirim."

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı