Jennifer Lopez aşk acısını anlattı

Hürriyet Haber
02.01.2015 - 15:24 | Son Güncelleme:

Her zaman mutlu bir evliliğin hayalini kuran Jennifer Lopez, kocası Marc Anthony'den ayrıldıktan sonra zor bir süreçten geçti.

Çarşamba günü prömiyeri yapılan 'Jennifer Lopez: Dance Again' adlı belgesel, yedi yılın ardından eşinden ayrılan şarkıcının yaşadığı aşk acısını tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdi.Jennifer Lopez aşk acısını anlattı

HAYAL KIRIKLIĞI
"Hayalimdeki bu değildi. Hayalim, sonsuza dek birlikte olmaktı" ifadelerine yer veren Lopez, "Bir ailenin parçalanmasını kimse istemez" dedi.

Belgeselde, ikiz çocukları Emme ve Max'ın da boşanmadan olumsuz etkilendiğini dile getiren Lopez'in yaşlar içinde "Babalarını çok özlüyorlar. Buna içim gidiyor" şeklinde konuştuğu görülüyor.

HİÇBİR ACIYA BENZEMEZ
Aşk acısına dayanamadığını belirten ünlü şarkıcı, "Sabahları kalkamıyordum. Öyle bir acı olamaz. Hiçbir acı boşanmanın verdiği acıya benzemez. Ölecekmiş gibi hissediyordum" dedi.

DAHA İYİYİZ
Her şeye rağmen Puerto Rico'daki tur konserinde eski eşi Marc Anthony ile düet yapan Lopez, "Aramızda hala aşk var. İnsanların bunu görmesi önemli bir mesaj oldu" dedi ve, "Sağlıklıyız. Bu süreci yaşadık ve artık daha iyiyiz" diye ekledi.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı