« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jeepini bile satıp gidiyor

Milli Takım ile birlikte Amerika’da olan yıldız oyuncu için Rus Rubin Kazan ve Alman Hamburg takımları yarışa girdi. Sarı kırmızılı oyuncu, kamp dönüşü yapılacak görüşmelerden sonra kararını verecek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
G.SARAY yönetiminin teknik direktör Rijkaard ile “devam” kararı alması üzerine Servet Çetin veda hazırlığına başladı. Milli futbolcunun ABD kampına gitmeden önce Florya’daki eşyalarının büyük bir bölümünü topladığı, kamp dönüşü sarı kırmızılı kulüpten ayrılacağı için Audi Q7 marka jeepi başta olmak üzere eşyalarını satacağını yakın çevresine söylediği öğrenildi.

4 milyon Euro bekliyor

Rijkaard’ın ligin 2. yarısında fazla şans vermediği Servet, ABD’de Çek Cumhuriyeti ile oynanan hazırlık maçında futboluyla Rus ve Alman kulüplerinden tam not aldı. 2-1 kazanılan maçta 90 dakika forma giyen Servet için Hasan Kabze, Fatih Tekke ve Gökdeniz’in takımı Rubin Kazan ile birlikte Hamburg’un devrede olduğu belirtildi.
İstanbul’dan ayrılmayı kafasına koyan ve bu nedenle de milli kampta ve özel maçlarda en yüksek performansını sergilemeye çalışan Servet’in kamp dönüşü Hamburg ve R. Kazan yetkilileri ile görüşüp kararını vereceği belirtildi. G.Saray ise milli futbolcunun transferinden en az 4 milyon Euro gelir bekliyor.

MAÇ TÜRÜ MAÇ GOL ASİST

Süper Lig 77 6 3
Türkiye Kupası 17 0 0
Süper Kupa 1 0 0
Şampiyonlar Ligi 2 0 0
UEFA 28 1 0
TOPLAM 114 7 1

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler