« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jazz evinde sessiz

Hazırlık maçında Utah, Suns’a teslim oldu. Milli yıldızımızın 6 sayı attığı maçta, Raja Bell evsahibi takımın potasına 20 sayı bıraktı, eski takımını yıktı.NBA’de, yeni sezon öncesi hazırlık maçları devam ediyor. Mehmet Okur’un takımı Utah Jazz, sahasında Phoenix Suns’a 106-95 yenildi. Maça ilk 5’de çıkan Okur, 25 dakika sahada kalarak 6 sayı, 3’ü hücum 8’i savunma olmak üzere 11 ribaunt, 2 asist ve 1 blokluk performans sergiledi. Milli oyuncu, 2 sayılık atışlarda 7’de 1 ve serbest atışlarda 4’de 4 isabet buldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Zaza 17 sayı attı

Jazz’da, 18 sayıyla Rus oyuncu Andrei Kirilenko en çok sayı üreten isim olurken Robert Whaley, Kris Humphires ve Andre Owens’ın 11’er sayısı da galibiyet için yeterli olmadı.

Suns’da ise 20 sayıyla oynayan Raja Bell eski takımı karşısında galibiyetin mimarı oldu. Bir diğer hazırlık maçında Atlanta Hawks, deplasmanda Charlotte 94-88 yenildi. Atlanta Hawks’a bu sezon transfer olan Gürcü asıllı Türk oyuncu Zaza Pachulia, antrenörünün güvenini boşa çıkarmıyor. Pachulia, ilk 5’de çıktığı Charlotte Bobcats maçında double-double yaparak 17 sayı, 4’ü hücum, 6’sı savunma olmak üzere 10 ribaunt, 1 asist ve 2 top çalmalık performans sergiledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler