Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jardel menajerini kovdu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Brezilyalı golcü Mario Jardel, Galatasaray'la olan sözleşmesinde yer alan bir maddedeki hatanın faturasını menaceri Minguella'ya kesti ve işine son verdi.

YENİSİ İLE ANLAŞTI
Uzun süredir menacerleğini yapan, Minguella'nın görevine son veren Jardel, Fraga adında yeni bir menacerle anlaşma yaptı. Jardel bu kararı alırken, eski menacerin sözleşmelerde yaptığı yanlışlık sonucunda meydana geldiğini söyledi.

BÜYÜK HATA
Sezon başında Galatasaray ile yaptığı sözlemenin bir maddesine takılan Jardel, "Ben Minguella'nın Galatasaray ile yapılan sözleşmeme <ı>"Aralık ortasında gider" maddesinin konulduğunu biliyordum. Ancak bu madde, sezon sonu olarak yazılmış. Bana iletilen Aralık ayı idi. Önemli olan burda menacerimirn yaptığı yanlış. Bu nedenle kendisiyle ilişkimi kestim dedi.

"KONUŞMAYACAĞIM"
Jardel bu arada Paris Saint Germain maçı öncesi kampın terk edilmesi olayında hiç bir suçu olmadığını, olayı eşinin çıkardığı şeklindeki haberlerin söylentiden ibaret olduğunu ifade ederek "Türk basının bir bölümünü tanıyorum. Kiminle konuşup , kiminle konuşmıyacağımı biliyorum. Eşim burda olmamasına rağmen, onun isminin gündeme gelmesi beni üzdü. Bundan böyle kendime konuşma yasağı koyuyorum'' dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz