Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jardel’i aradım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın Rumen teknik direktörü, ‘‘Jardel'in yokluğu sonucu aleyhimize etkiledi. Nasılsa kazandık havasına kapıldık. Rehavete girdik, bir hata yaptık ve bunun bedelini de beraberlikle ödedik’’ dedi.

YOKLUĞU ALEYHİMİZE

Trabzonspor karşısında sayısız gol fırsatından yararlanamayan Galatasaray'da Jardel'in yokluğu hissedildi. Kaçan goller sonrası G.Saray taraftarları ‘‘Jardel olsa bu goller kaçmazdı’’ diye tepki gösterirken, teknik direktör Mircea Lucescu da bu görüşe destek veren bir açıklama yaptı. Rumen çalıştırıcı, ‘‘Jardel'in yokluğu sonucu aleyhimize etkiledi. Onun varlığı bizi olumlu etkileyebilirdi’’ dedi.

Lucescu şu yorumu yaptı: ‘‘Bizim açımızdan yazık oldu, 2 puan bıraktık. Bu kadar çok gol kaçırırsanız, sonunda yiyebilirsiniz. Nasılsa kazandık havasına kapıldık, bu rehavet sonucu etkiledi. Son 5 dakika Trabzonspor riske girdi. Seyircinin de desteği, üzerimizde baskı oluşturdu. Bir hata yaptık ve bunun bedelini de beraberlikle ödedik. Hasan 5-6 pozisyona girdi. Demek ki, bu sistem ve oyuncu yapısıyla da iyiydik. Ama sonuç kötü oldu.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz