« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jardel Benfica'ya mı gidiyor?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İnternetteki www.onefootball.com sitesi, Jardel'in Portekiz'in Benfica takımı ile anlaştığını iddia etti. Sitede yer alan özel haberde, Galatasaray ve Brezilya'nın yıldız oyuncusu Jardel'in ağızından "Portekiz'in Benfica takımı ile anlaştım, bu transferin gerçekleşmesi için kulüp yetkililerinin gerekli parayı bulmalarını bekliyorum" dediğini yazdı.

Site ayrıca ülkesi Brezilya'da tatilini geçirmekte olan golcü oyuncunun "Benfica ile kontrat imzaladım ancak her şey Galatasaray ile olan sözleşmeme bağlı" sözlerine yer verdi.

Jardel'in "İstanbul'da sorunlarım var. Orada hiç kimse ile konuşamıyorum. Ama Portekiz'de herkesle konuşabiliyorum" dediğine de yer verilerek bu transferin Ocak ayı sonuna kadar netlik kazanacağı belirtildi.

GÜRCAN YALANLADI
Galatasaray Kulübü yönetcilerinden Celal Gürcan ise kandilerine hiç bir resmi teklif gelmediğini balirterek, "Jardel'in fiyatı 35-40 milyon dolar. Ayrıca bırakmayı da düşünmüyoruz. Sezon sonunda 25 milyon dolara alabilecekleri bir futbolcu için bir kulüp bu parayı verir mi bilemem" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz