« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Japon futbolcu Inamoto İstanbul'da

Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı Japon futbolcu Junichi Inamoto, İstanbul'a geldi. Inamoto, havalimanında yaptığı açıklamada, "Galatasaray'ın Avrupa çapında çok büyük takım olduğunu biliyorum" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Japon futbolcu, İngiliz Hava Yolları'na ait bir uçakla öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı'na gelirken, kulüp yetkililerince karşılandı.

Inamoto, havalimanında yaptığı açıklamada, “Türkiye'de oynayacak ilk Japon futbolcu olduğumu biliyorum ve bu beni mutlu ediyor. Burada olmaktan son derece mutluyum. Galatasaray'ın Avrupa çapında çok büyük takım olduğunu biliyorum. Galatasaray'ın başarılı olması için üzerinde bir baskı olduğunu da biliyorum. Ben de elimden gelen katkıyı sağlayarak, takıma faydalı olmaya çalışacağım" diye konuştu.

Japon futbolcu, bir soru üzerine de Galatasaray'ı canlı olarak seyretmediğini, ancak UEFA Kupası şampiyonluğu ve diğer başarılarını takip ettiğini sözlerine ekledi.

27 yaşında ve 1.81 metre boyundaki Inamoto, havalimanından, sağlık kontrolünden geçmek üzere Acıbadem Carousel Hastanesi'ne gitti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler