« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jaja'nın canı çok yanacak

Trabzonspor'un kampına 8 gün geçmesine rağmen hala katılmayan Brezilyalı futbolcu Jaja'yı çok ağır bir para cezası bekliyor. Güneş, geç kalan oyuncuların tekrar gözüne girmesi için çok çalışmaları gerektiğini ifade etti.

YUNUS EMRE SEL - ANTALYA / DHA
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Ligi'nde sezonun ikinci yarısı öncesi hazırlıklarını Antalya Belek'te yaptığı kampa sürdüren Trabzonspor'da sorunlarla başlayan kamp üç yeni transferin yapılmasıyla başka bir boyut kazandı. Bu transferlerle takımda rekabetin daha da artacağını söyleyen Teknik Direktör Şenol Güneş, geç kalan oyuncuların tekrar gözüne girmesi için çok çalışması gerektiğini söyledi. Bordo - mavili takımda en ağır ceza ise kamp başlayalı 8 gün geçmesine rağmen hala gelmeyen Brezilyalı futbolcu Jaja'ya verilecek.

JAJA'YA EN AZ 50 BİN TL CEZA VERİLECEK

Bu futbolcuya en az 50 bin TL para cezası kesilmesi beklenirken, Colman ve Alanzinho'ya 20 bin TL civarında ceza verilmesi gündemde. Ancak üç futbolcu en büyük cezayı forma rekabetinde yaşayacak. Teknik direktör Şenol Güneş geç kalan oyuncular için, "Benim için onlar artık yeni transfer. Hem de erken gelen oyunculara oranla bayağı geride olan transferler. Diğerlerine oranla çok fazla ekstra iş yapmaları gerekiyor. Aksi taktirde forma verme konusunda tercih hakkımı diğer futbolculardan yana kullanırım" dedi.

KAMPIN EN HIRSILISI YATTARA VE GLOWACKİ

Bordo - mavili takımın 8 günlük Antalya kampında bugüne kadar Yattara ve Glowacki sergiledikleri performanslarla ön plana çıkan isimler oldu. Sezonun ikinci yarısında formayı kapmayı ve sezon sonunda sona erecek olan sözleşmesini uzatmayı çok isteyen Yattara, hırsıyla Şenol Güneş'i de mutlu etti. Uzun bir sakatlık döneminden çıkan Polonyalı futbolcu Glowacki ise yeniden formayı kapmak için yoğun çaba harcıyor. Şenol Güneş, ikinci yarıda Glowacki'nin tecrübesine çok ihtiyaç duyacaklarını belirtti.

KAMPTA TEMPO YÜKSELDİKÇE NEŞE ARTIYOR

Trabzonspor'un düşük tempoda başlayan antrenmanları son günlerde yükselmeye başladı. Taktik ağırlıklı antrenmanlara başlayan Güneş, tüm oyuncularından antrenmanlarda hırslarına kurban olup takım arkadaşlarına sert girmemelerini istedi. Bu arada antrenmanlarda Yattara ve Serkan Balcı, yaptıkları esprilerle takım arkadaşlarının neşesi oluyor. Yattara en çok Cale'ye takılırken, Serkan ise Barış Ataş'la şakalaşıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz