« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Jaja dönüyor

Trabzonspor taraftarının, yönetime, geri alınması için yoğun baskı yaptığı eski oyuncuları Brezilyalı Jaja’nın transferinin ancak bordo mavili takımda yabancı kontenjanının azalmasından sonra mümkün olabileceği bildirildi.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR’da oynadığı 2010-2011 sezonunda oldukça başarılı bir görüntü ortaya koymasına karşın saha dışındaki hayatıyla sık sık eleştirilen Brezilyalı futbolcu Jaja, geri dönmek istiyor. Bordo mavili taraftarlar da takıma büyük katkı sağlayan eski oyuncularının alınmasını istiyorlar.
Ukrayna Ligi’nde mücadele eden Metalist Kharkiv takımı ile sözleşmesinin devam etmesi ve bordo mavili kulübün de yabancı sayısının fazlalığı nedeniyle yönetimin kontenjanın boşalması durumunda Jaja’yı alabileceği bildirildi. Tüm tarafların bu transfere sıcak bakması sonrası Trabzonspor’un oyuncuyu kiralama formülüyle kadrosuna katabileceği belirtildi.

ÇAĞLAR HABER BEKLİYOR

bonservİsİ elinde bulunan Galatasaraylı Çağlar Birinci ise bordo mavili ekipten haber beklediğini söyledi. Milli futbolcu, bordo mavili formayı giymek istediğini belirterek, “Geçmişte Trabzonspor’a transferim söz konusu olduğunda hep bir takım sıkıntılarla karşılaştım. Şimdi ise kulüpten haber bekliyorum” diye konuştu. Birkaç gün daha Trabzonspor’dan haber bekleyecek olan Çağlar’ın gelmemesi durumunda Bursaspor başta olmak üzere kendisini isteyen kulüplerle görüşeceği öğrenildi.

 

 

 

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz