KOCAELİ HABERLERİ

İzmit Belediyesi Çalışanları Bowling’de Yarıştı

IHA
28.10.2015 - 12:18Son Güncelleme :

İZMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇALIŞANLARINA YÖNELİK BOWLİNG TURNUVASI DÜZENLENDİ.

IHA

İzmit Belediye tarafında geleneksel Bowling turnuvası düzenlendi.
İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen Bowling turnuvası, Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Belediye çalışanları arasında dostluk ve arkadaşlık duygularının geliştirilmesinin amaçlandığı turnuvaya 26 takım katıldı.
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan turnuva ile ilgili olarak “Her yıl yaptığımız güzel bir etkinliğimizi tekrarlıyoruz. Sadece çalışmak olmuyor, böyle organizasyonlar da gerekli. İzmit Belediyesi iddialı bir belediye, tam bir profesyonel bir belediye. Yeri geldi mi en iyi şekilde eğlenmesini dinlenmesini bilmeli, ama iş başına geçtiğinde de kralını yapmalı, en güzelini üretmeli. Çalışanlar arasında dostluğu ve dayanışmayı güçlendirici sosyal faaliyetleri de yapmamız lazım. Bu tür etkinlikler, ekip ruhunu oluşturmak, aynı havayı soluma, başarıyı, heyecanı mutluluğu birlikte paylaşma anlamında çok önemlidir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden İzmit Belediyesi Çalışanları Bowling’de Yarıştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İzmit Belediyesi Çalışanları Bowling’de Yarıştı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı